Contact

Royal Brinkman International are birouri în: Australia, Olanda, Marea britanie, Polonia, Ungaria, Spania, Franța, Turcia, Mexic și Cehia. Biroul pricipal se află 's-Gravenzande, Olanda.

Brinkman Hungary Kft.
Adresa: 6800 Hódmezővásárhely, strada Mester, nr. 1/E.
Email: romania@royalbrinkman.com
Web: www.royalbrinkman.ro
Telefon: +36 62 653 555
Fax: +36 62 631 735
VAT number: HU11099592

 


Aveți o întrebare sau aveți nevoie de sfaturi?
La Royal Brinkman avem o echipă formată din personal experimentat și entuziast, cu cunoștințe de specialitate. Vă rugăm să ne contactați dacă aveți întrebări sau comentarii. Completați formularul de mai jos și vă vom contacta în 24 de ore.


Oferiţi Firmei noastre increderea Dumneavostră si cereţi oferta prin telefon sau e-mail de la colegii noştri!

Badenszki L szl 1 

László Badenszki
Director reprezentanţă
+36 30 316 6062
laszlo.badenszki@royalbrinkman.hu


 

 

Gy rgy Hangan Cristina1

Cristina György-Hangan
Manager Vânzări (Rom., R.Mold.)
+36 30 830 4442
cristina.gyorgy-hangan@royalbrinkman.hu

Mihaela Maxineanu1

Mihaela Maxineanu
Vânzări
+40 (720) 894 677
mihaela.maxineanu@royalbrinkman.hu

 Sz nt Zolt n1 Zoltán Szántó
Manager Vânzări
+36 30 349 8083
zoltan.szanto@royalbrinkman.hu
   
Zim n G bor1 Gábor Zimán
Vânzări
+36 30 780 8586
gabor.ziman@royalbrinkman.hu
  Róbert Mikos
Vânzări
robert.mikos@royalbrinkman.hu
 

 

Anita Jaksa
Logistica, Aprovizionare
jaksa.anita@royalbrinkman.hu

 T th Mikl s1 Miklós Tóth
Vânzări
miklos.toth@royalbrinkman.hu
 Czuczi Bernadett1 Bernadett Czuczi
Administraţie
bernadett.czuczi@royalbrinkman.hu
 Cs ki Erd s Olga1 Olga Csáki-Erdős
Administraţie
olga@brinkman.hu
 

Anita Oláh-Ambrus
Manager Finanţe
anita.olah-ambrus@royalbrinkman.hu

N meth Zs fia1 Zsófia Németh
Marketing and Communication Spec.
zsofia.nemeth@royalbrinkman.hu
 B r Gergely1 Gergely Bíró
Manager Tehnic
gergely.biro@royalbrinkman.hu
N meth Attila1

Attila Németh
Tehnician
attila.nemeth@royalbrinkman.hu

 M nesi Ferenc1

Ferenc Ménesi
Tehnician
ferenc.menesi@royalbrinkman.hu

 Kardos Istv n1

István Kardos
Tehnician
kardosi84@gmail.com

 

 

Krisztián Hegyesi
Tehnician
hegyesi.kriszf@gmail.com

   
  Szabolcs Gazdag
Magazioner
szabolcs.gazdag@royalbrinkman.hu
  Imre Petrovics
Magazioner
imre.petrovics@royalbrinkman.hu